Nabízíme čerpadla do všech odvětví průmyslu
více info

O nás

 

Společnost S.I.S.C. s.r.o. byla založena roku 1999. Hlavním předmětem naší činnosti je dodávky, prodej a servis průmyslových čerpadel. Dodnes provozujeme svou činnost po celé České republice a na Slovensku. Svoji firemní politiku stavíme na flexibilitě vůči klientům a garanci kvality naší produkce.

 

Průmyslová čerpadla JESSBERGER

Nabízíme kvalitní průmyslová čerpadla značky JESSBERGER německé výroby za příznivé ceny : čerpadla sudová, vzduchomembránová, vřetenová, na naftu, oleje a AdBlue. Příslešnství, náhradní díly a zajištění servisu čerpadel.

Proplachovací zařízení

S našimi čerpadly dodáváme proplachovací zařízení, které vyrobíme na zakázku podle Vašich požadavků možno i s ohřevem čerpaného média. Proplacovací zařízení zbavuje zařízení různých kalů, zbytků a koroze, které jej ohrožují a mohou způsobit i trvalé poškození. Zabraňuje procesu degradace pravidelným filtrováním kapalných médií, proplachováním, čištěním, odstraňováním vodního kamene a jiných nečistot ze souvisejícího vybavení.

Dávkovací systémy

Pro naše čerpadla dodáváme dávkovací zařízení s možností nastavení dávky, kdy se čerpadlo po dosažení čerpané látky vypne. Dávkovací zařízení dodáme na zakázku podle Vašich požadavků.